Uw persoonlijke reisadviseur... Thuis in de hele wereld

Lissabon 2011

maandag 7 maart 2011

4 Stars

 

Beste Resie,

 

Zoals beloofd volgt hier onze beoordeling over de door jou georganiseerde reis naar Lissabon van 7 maart tot en met 11 maart 2011.
Ons hotel”Dom Liberty”was een heel mooi en goed verzorgd hotel, elke dag schone handdoeken, kussenslopen en eenmaal totale verschoning van het bed.
De kamer was niet groot maar bood alles wat wij nodig hadden en was zeer schoon.
Een zeer uitgebreid ontbijt in een keurig restaurant.
De koffers werden door een liftboy naar boven gebracht.
Aardige lobbymedewerkers.
Vliegen met K.L.M. is zeker aan te raden: Zeer vriendelijk personeel en lekkere broodjes, een wijntje of biertje, koffie en thee, koekjes en een zoete snack was allemaal bij de prijs inbegrepen.
Alle reisbenodigdheden inclusief het boekje 100% Lissabon werden door jou keurig verzorgd.
Wij waren zeer tevreden over onze reis naar het prachtige Lissabon!!

 

Dorthy van Brakel, Rosmalen

Bel Resie

073 850 8857

om uw ideale vakantie te boeken

Beoordelingen van mijn klanten

Beste Resie, We willen je bedanken voor je enorme inzet, meeleven, meedenken en meewerken aan onze heerlijke reis naar Costa Rica! Ondanks het feit dat je het erg druk had met je werk ( ik snap nu waarom!!)... lees verder

Dhr & Mevr Suzanne en Bas Kuper Sparidans   Rosmalen

Hallo Resie, Het was helemaal super in Parijs! Het hotel Excelsior Latin was erg leuk, netjes en helemaal prima. Aardige mensen ook. Parijs als stad beviel erg goed, de kinderen hebben het geweldig... lees verder

Mevr Anouk Mulder   Nijmegen

Mijn persoonlijke reizen in kaart gebracht & Mijn reisverslagen

Skien in Fins Lapland

24 december 2011

5 Stars

Lissabon 2011

07 maart 2011

4 Stars

Travel Counsellors - The Netherlands
Get Flash Player
IATA SGR ANVR Calamiteitenfonds KLM